| Esentiall a întrebat:

Ma confrunt cu o problema de ceva timp si nu pot sa o rezolv! Toti prietenii mei de pe FaceBook ma tachina ca ii sacai cu tot felul de postari gen "Like la o anumita poza de la eu stiu ce film/poze...", Comm la o stire interesanta etc. Deci in principiu, vreau sa scap de astea, vreau sa nu le mai apara lor ce tot fac eu pe facebook! Poate dau like la o fotografie mai importanta si m-ar deranja sa vada toti prietenii mei...

P.S:

3 răspunsuri:
| flyer90 a răspuns:

Intra la privacy settings si de acolo setezi sa iti vezi doar tu postarile

| Esentiall explică (pentru flyer90):

Postarile, pai asta inseamna ca orice o sa postez pe peretele meu, ceva, nu mai vede nimeni? X_x

| NuAmGasitAltNickDisponibil a răspuns:

Intri pe profilul persoanei, dai click stanga unde scrie "Friends"->settíngs->si de acolo de descurci big grin

Funda?