| istoc2010 a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu decodarea unui telefon Nokia 6300 stiu ca e complicat ca are sistem BB5 dar cine are program pentru asa ceva si lasa atat timp i-as multumi foarte frumos multumesc funda.

Răspuns Câştigător
| dragalasha24 a răspuns:

Eu iti recomand sa mergi la un service gsm, pentru ca, asa cum ai spus si tu, decodarea acestui telefon e un pic mai complicata si daca nu se face corect ai putea avea probleme cu semnalul telefonului...tu alegi... Bafta!