| Aleksandrov a întrebat:

mă poate ajuta cineva să fac un videoclip de introducere pentru YouTube. Nu am Sony Vegas, 13 dar am template-ul.

Ca si cel din acest video, numărul 4. https://www.youtube.com/watch?v=ONXlwIWXNog

Cu numele "Aleksandrov".

Dau fundă repede!

5 răspunsuri:
| seth2016 a răspuns:

Aleksandrov, vezi ca ai postat la Dragoste si Sex, lol.

| Aleksandrov explică (pentru seth2016):

Pai da ca la Jocuri PC stau 4 ore sa accepte intrebarea.

| seth2016 a răspuns:

N-am Sony Vegas si nu cred ca poti deschide template-ul cu altceva. Ia un mp4 de undeva si foloseste Windows Movie Maker care e gratis. Sau ia un trial de la Sony, cred ca e complet functional 30 zile.

| Aleksandrov explică (pentru seth2016):

Nu pot. La mine merge decat Sony Vegas pe 32 bit pe care nu il pot gasi! Cu s. Vegas 11 nu pot deachide template-ul doar cu 13.

| seth2016 a răspuns (pentru Aleksandrov):

Nu cred ca exista o versiune pe 32 de biti. System Requirements
Microsoft® Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, or Windows 10 (64-bit), vezi aici, jos pe pagina: http://www.sonycreativesoftware.com/vegaspro/techspec