| StoienicăSorin a întrebat:

Merita cumparata ipad air? sau nu pentru ca am vazut ca are procesor urias de 64 biti adica mai bune si ca unele calculatoare si laptopuri si m-am uitat si la unele reviewuri si am vazut ca se misca extraordinar.

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Daca ai bani, normal ca merita. De fapt, tine si de asteptarile fiecaruia.

| Jipa95 a răspuns:

Sistem de operare fluent. Se merita!

| notefree a răspuns:

Nu chiar mai bun ca un pc dar va duce tot din app store.
Se merita e una dintre cele mai bune tablete.

| bineproportionat a răspuns:

Cele mai bune tablete sunt Apple! Poti fi orice fan vrei, nu conteaza asta! Ipad Air e prima tableta a lor ce contine procesor cu arhitectura de 64 biti, tipic pc-urilor! Am eu ipad air 2, si rupe tot! Iti recomand sa intri vineri aici si vezi daca apare ceva la promotie http://bit.ly/1uKIhNJ

| Tariceanu a răspuns:

Eu zic ca merita.Nu prea sunt fan Apple dar la tablete nu pot comenta nimic sunt cei mai buni http://bit.ly/1uJHL2j