| MarioGTA a întrebat:

mi-am achizitionat un router wirelles de la tenda mai ales modelul AC10u sau ACU10 nu mai tin minte bine. L-am instalat merge bine, am reusit sa il conectez si la pc dar cand ma uit scrie 2 dispozitive conectate si la pc meu respectiv spune ca incarca cu 65KB/s ce sa ii fac? Si zicea ca merge cu 800 mega pe sec si nici 100 mega nu prinde... ajutati-ma ca nu ma descurc cu site-ul lor tenda unde configurezi

1 răspuns:
| andreyksd a răspuns:

Probabil apar două dispozitive din cauza ca ai si altceva conectat la el