| Anonim0091 a întrebat:

mi-am bagat windows 7 ultimate 64 bit, pana acum aveam 32 bit
I-am facut si lui fratemiu un user ca sa intre pe ala ca pe a meu am chestii...deale meletongue

De cate ori intra pe net, mozilla, chrome, safari orice browser salveaza parole deale lui, sau intra pe ceva site-uri mie imi ramane in istoric si parolele lui salvate, dar si le el raman parolele mele si el trebuie sa dea log out, si pe langa asta. cine stie ce face peacolo...ca nu pe miniclip imi intra ci pe alte siteuri, exemplu utube, fb, hi5, g+ etc.

Cum sa fac ca sa nu mai ramana parolele la amandoi?

P. S: Mi-am blocat userul, am si parola dar tot asa e

Răspuns Câştigător
| Kyrie a răspuns:

Click pe
[Firefox] casuta din stanga de tot care este portocalie si alege Incepe navigarea fara urme, in felul ala o sa te molipsesti de tot istoricul, nu o sa salveze nici istoricul si nici parolele sau userii

Si poti intra la optiuni sa stergi cookie si istoric, tot din casuta Firefox (scrie Options in dreapta)

Astea sunt 2 optiuni, iar a 3-a optiuni e sa intrii pe windows doar pe un singur user, ca doar nu se transfera userii si parolele la alte calculatoare