| 1234avg a întrebat:

Mi-am cumparat de curand o tableta Vonino Otis S.Si i-am pus o parola pe model.Iar...acum i l-am uitat. Vreau sa intreb daca se mai poate debloca tableta si cum si cine stie sa faca asta! Mersi.happy

Răspuns Câştigător
| frouzz a răspuns:

Daca ai cont google inregistrat pe tableta si netul pornit dai la parola uitata sau forgot password si scrii username si parola.Altfel dai la apel de urgenta unde suni la *983*987# si tableta se reseteaza exact cum a fost cand ai scos-o din cutie asta inseamna ca se vor sterge datele.Bafta!

2 răspunsuri:
| vadu22 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......numele-de/

Uite ce a spus asta:)).
Si eu am tableta si am reusit sa intru in meniu si cand era blocata.
Bafta.

| 1234avg explică (pentru vadu22):

Tableta mea nu are acest buton de home.Si nu apare pe ecran decat modelul de desenat.nu scrie... am uitat parola sau... altceva