| Radutzu27 a întrebat:

Mi'am cumparat si eu acum un gps Serioux Urban Pilot UPQ550T2 cu tot cu harti, e nou nout, dar cand ii dau pe sateliti ..nu imi apare nimic si imi arata ca sunt in Cluj (unde sta persoana de la care l-am cumparat) Ce ii pot face? Va rog, raspuns cat mai explicit, care merge primeste funda! Multumesc!

1 răspuns:
| plesalex100 a răspuns:

Pai faza e ca poate cel de la care l-ai cumparat si-a setat casa fiind acolo iar poate exista un status in el care sa zica ca "sunt acasa"