| PaulSmeker a întrebat:

Mi-am cumparat si eu un Xbox 360 si as vrea sa-l modez eu singur (prin soft)! Dati-mi va rog un link de unde sa downlodez softul si daca se poate dati-mi si un tutorial sau explicati-mi voi! Ms mult!

4 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Daca nu stii sa dai un Google oare nu e mai bine sa te duci cu el la cineva care a mai modat?
Risti sa-l brickuiesti si adio.
bafta

| PaulSmeker explică (pentru CataC):

Dar ce inseamna sal brickuiesc?

| CataC a răspuns (pentru PaulSmeker):

Sa devina "caramida". Sa-i strici softul astfel incat sa nu mai poata fi recuperat.

| darrio2007 a răspuns:

Incearca sa te duci la cineva care stie sa faca asta.Este mai sigur ca nu ai sa-l blochezi.