| danut93 a întrebat:

Mi-am cumparat un Nokia 500, insa am o problema.Nu merge playerul muzical.Imi vede melodiile de pe card,insa cand dau play apare urmatorul mesaj:"Nu se poate reda selectia. Operatie anulata".Am incercat de toate,am scos si cardul,am reactualizat bibilioteca muzicala, degeaba.Need some help please!
Funda plus vot!:*

3 răspunsuri:
| SoundWaveR a răspuns:

Du-te cu el la Reparat. Asta ar fi cel mai bine... (dupa mine ) nu cred ca o sa costea prea mult. la ce tell ai... Ar fi 300 maxim

| danut93 explică (pentru SoundWaveR):

Telefonul este in garantie!

| SoundWaveR a răspuns (pentru danut93):

Ai rezolvat? daca nu returneazal si ia-ti altu la fel