| anonim_4396 a întrebat:

Mi-am cumparat un sistem genius 5.1 v5050 si este aproape totul ok, o singura nemultumire am. din boxa centrala se aude doar bassul si ala foarte incet(nu ma refer la subwoofer) si am impresia ca s-a ars primul canal.pentru ca daca pun alta boxa pe primul canal tot asa incet se aude, deci este canalul ars sau boxa centrala trebuie sa se auda incet?

4 răspunsuri:
| deeagrecia15 a răspuns:

Pai boxa centrala e pentru bass celelalte se aud ok tongue nu face nimic la boxe ca ala e bassu lor tongue

| ronin33dan a răspuns:

Boxa centrala ce-a mai cubica dintre toate este normal sa se auda mai incet pentru ca se aud numai cateva vregvente joase(basul). Succes!

| Broadband a răspuns:

Daca scoate numa bass nu e bine, si nu cred ca s-a ars pentru ca tot se aude ceva in ia, daca se ardea nu se mai auzea nimic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am rezolvat, am setat din placa de sunet sa dea medii si inalte pe boxa de centru