| 333GULL888 a întrebat:

Mi-am descărcat pe laptop un program care se numește Bandicam. E super tare bandicam-ul. Nu știam cât de super tare este. Dar are o problemă. Mă lasă să filmez doar zece minute. Ce ar trebui să fac să mă lase bandicam-ul să filmez cât vreau eu? Aștept răspunsurile voastre.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Pai trebuie sa fie complet licentiat, nu trial cum ai tu. Atunci poti sa filmezi cat vrei tu.
Un program free cu care poti filma fara intrerupere/streaming este OBS
https://obsproject.com/

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

happy Super tare: Trebuie sa ii cumperi licenta. Acel serial de activare. Incearca si Camtasia Studio 8 sa vezi acolo super tare.happy Cu Campatasia poti filma ecranul, api dupa filmare poti adauga o melodie, o poza, text etc. Poti face colaje cu poze deschizandu-se misto asa, in cerc sau mai multe feluri. Dar si acela trebuie activat.