| romario97 a întrebat:

mi-am insalat windows xp si nu imi merge sunetul.Am descarcat driver scaner sa imi detecteze driverele dar pe cel de sunet nu la gasit.Cine stie cum sa fac si eu sunetul..VA ROGG.dau FUNDA...lasati-mi id va rog

6 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

Mda. Aceeasi poveste si eu. Am instalat Service Pack 2 si s-a rezolvat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Descarca programul asta poate ti-l gaseste www.drivertoday.com

| Tagaso a răspuns:

Driver PackSolution 12.3 Full(id. la mesaje)

| Anonim0100 a răspuns:

Pai,ne poti spune cum se numeste placa ta audio si ce driver ai folosit pana acum.2.asigura-te ca placa de sunet, nu este arsa 3. du-te in control pane/add hardware/scaneaza acolo si vezi 3. daca vrei uite aici id: ortonkit :

| LiviuTPU99 a răspuns:

Ai ceva CD de la PC in special de la placa de baza, daca ai instaleaza-l. Funda!?

| tibimessi a răspuns:

AC '97 e cel mai bun program de sunet..descarca-l si nu vei regreta