| MartinoDean a întrebat:

Mi-am instalat de ceva vreme WordPress si nu am "Module" in panoul de control. De aceea nu imi pot instala nici un plug-in.
Intrebarea mea este cum as putea sa instalez un plug-in in platforma WordPress?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| madalint a răspuns:

Salut. Poti instala plugin-uri din Plugins->Add New. http://awesomescreenshot.com/0f73v8sj34
Daca nu vezi acest meniu, inseamna ca acel cont pe care esti logat nu are rolul de administrator, ci foarte probabil, esti doar un subscriber sau editor.

1 răspuns:
| CataC a răspuns:

Salut

Esti sigur ca tu l-ai instalat si nu altcineva?

Modulele nu apar daca userul cu care te conectezi nu este admin.

Daca nul-ai facut tu si ti-a facut cineva username, cel mai probabil nu esti admin.

Altfel, ca admin, fa backup la baza de date si reinstaleaza, nu e normal sa nu-ti apara.

Bafta