| TheBoy1234 a întrebat:

Mi-am luat o camera web Lifecam vx 800 si cum pot sa fac sa mearga adica sa ma pot vedea si eu in ea sau daca vb cu cineva pe mess sa ma vada trebuie un driver instalat? daca da imi puteti da link plssss.

DAU FUNDA!

2 răspunsuri:
| Gabriel_Catalin_1998 a răspuns:

Instaleaza camera prin CD-ul pe care il are. Daca nu are. inseamna ca se conecteaza la PC si functioneaza ( a mea asa face ). Daca ai laptop trebuie sa intri prin setarile Mess-ului ca sa iti foloseasca camera si sa nu o foloseasca pe cea a laptopului. big grin Daca ai PC nu ar trebui sa fie o problema. Sper ca te-am ajutat.

| Turturica a răspuns:

Http://www.yawcam.com/download.php sper ca te-am ajutat