| nicaseby a întrebat:

Salut TPU
Mi-am luat un router wireles de ceva vreme si a mers pefect dar intr-o zi imi zice ca nu am cablul wan conectat, dar il am conectat, ce sa fac?
file:///C:/Users/Nica/Desktop/Untitled.png

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Scoate-l din priza cateva secunde apoi baga-l iar. La mine functioneaza.

| K0sti a răspuns:

Pai tu nu esti in stare sa pui o poza, da sa mai faci ceva la router...
Tu vrei sa vedem poza direct la tine in calculator?

| UnBaiat439 a răspuns:

Aoleu... Trebuie sa incarci imaginea pe un site gen imgur.com si ne pui link-ul aici ca sa vedem si noi poza. Noi nu putem accesa hdd-ul tau sa vedem poza.
Daca zici ca nu merge sigur ai pe router-ul wireless un buton de Reset. Incerca sa ti apasat acolo pana cand vezi ceva modificari la 'luminitele" de pe router. Daca nici asa nu merge... Nasol moment pentru tine.