| ClaudiuD a întrebat:

Mi-am pierdut telecomanda la o masina teleghidata de teren ... , vreau sa zic ca e de jucarie. Am dat mult pe masina (400 de lei) iar acum ca mi-am pierdut telecomanda nu stiu ce sa fac. Imi puteti da o sugestie cu ce as putea face ca sa obtin o telecomanda noua? Va rog fara raspunsuri de gen: o masina noua... Dau funda !

Răspuns Câştigător
| ombladon a răspuns:

Daca este pe frecventa de 27Mhz,poti lua o telecomanda de la orice chinezarie de masina de pe piata. Daca nu, trebuie sa cumperi o radiocomanda cu tot cu receptor, uite aici ceva bun dar cam scump http://www.okazii.ro/......eptor.html

| ClaudiuD explică (pentru ombladon):

Stai ca ma uit sa vad frecventa... dar cred ca iti dau funda oricumhappy

| ombladon a răspuns (pentru ClaudiuD):

Sa stii ca este scrisa pe receptor sau chiar pe masina...