| MartinoDean a întrebat:

Mi-am pus destul de recent pe picioare propriul site si as vrea sa stiu si eu cum se numeste acel plug-in cu care poti comenta folosind contul de Facebook? Platforma pe care o folosesc e WordPress. Se ofera cineva sa ma ajute?
Va multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| AdrenalinTm a răspuns:

Jetpack,facebook twiter google+

2 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Te sfatuiesc sa nu-l folosesti daca nu vrei sa te umpli de spam de pe conturi false de Facebook!

| Brotacelul a răspuns:

Eu ti-as recomanda mai bine sa-ti faci site-ul cu www.ucoz.ro - e mult mai usor de folosit si-ti ofera mult mai multe posibilitati decat Wordpress :)