| Mihai_Spac_1997 a întrebat:

Microfonul meu nu functioneaza (jack). Am incercat cu 3 microfoane (toate jack) dar nici unul nu este recunoscut de pc. Am instalat cam 10 drivere dar tot nu a mers. In schimb boxele merg (sunt pe usb).
Ma puteti ajuta cu aceasta problema?

4 răspunsuri:
| jhonny999 a răspuns:

Ce sistem de operare folosesti banuiesc ca sunt din setari.

| justyoung9 a răspuns:

Asigura-te ca ai incercat toate porturile USB(toate locurile in care poti introduce cablul microfonului)

| AndreiSaigo a răspuns:

Vezi daca ai conectat bine microfonul.

| Mihai_Spac_1997 explică:

Folosesc windows xp(SP 3) microfnul functiona inainte sa reinstalez windows-ul deci banuiesc ca problema vine de la driver (driver-ul l-am luat de pe cd-ul calculatorului)