| Lecks a întrebat:

nu de curand stateam la o bere cu niste prieteni si unul dintre ei mi-a dat peste mana si am scapat telefonul, cand l-am ridicat imaginea se decolorase, i-am scos bateria toate bune si frumoasa, dar in urmatoarele zile si pana in prezent stau cam in jur de 30 de minute pe el si isi repeta simptomele, la fel se decoloreaza ecranul. Specific ca telefonul este Allview P5 Life! Dau funda! Multumesc anticipat happy

Răspuns Câştigător
| oanonimaabudnbx a răspuns:

Am acelasi model de telefon. Cand a cazut i s-a stricat display-ul. Nu ai ce sa ii fac.Mie mi-a cazut de la etajul 1 si la fel facea. Si mi se inchidea si aprindea singur. Pana intr-o zi cand s-a stricat se tot si nici nu se mai aprindea. Nu poti sa il repari la cineva fiindca e prea nou modelul si nu se gasesc piese. Mie asa mi s-a spus si mi s-a recomandat sa il duc la garantie findca nu se vede ca e lovit.L-am trimis si mi l-au reparat, crezand ca e ars dispay-ul. Eu zic sa incerci si tu.

3 răspunsuri:
| Iwannabesmart a răspuns:

Ar trebui sa il duci la reparat.S-a intamplat ceva in interiorul sau de face chestiile astea.

| darrio2007 a răspuns:

Displayul.Du-l la reparat pana nu se strica mai rau.

| Lecks explică (pentru oanonimaabudnbx):

Dupa ce l-ai adus de la garantie iti mergea ok sau tot facea figuri?