| cosmin409 a întrebat:

nu de mult m-am apucat de youtube! am facut 5 videoclipuri dar problema este ca (scuzati va fi o cacafonie) cand pun videoclipul arata pe el ca imagine desktopul! deci intrebarea este cum sa pun imaginea pe video? sa nu se mai vada desktopul cand dai pe filmulet
ex: I Hate Pink face video cu Tropicraft si are ca imagine skinul lui
in Tropicraft
Dau Funda!
Scuzati categoria vreau sa primesc cat mai multe rasp!
Dau Fuda!

Răspuns Câştigător
| MosquitoLIB a răspuns:

Te referi cumva la poza care iti apare la video inainte sa dai play? Daca da atunci te duci la video manager, cauti videoclipul care vrei sa il modifici si dai edit. Apoi ai in dreapta videoclipului 3 poze mai mici si poti sa alegi una din ele(Set as thumbnail), probabil cea din mijloc e selectata.

2 răspunsuri:
| trăncănici a răspuns:

Setările,ia-le la puricat.Setări de redare.

| cosmin409 explică:

Ms Frate esti cel mai bun!