| anonim_4396 a întrebat:

nu imi merge hospotul de la orange.cand il activez si intru pe pc imi arata tringhiul galben cu semnul exclamarii si nici nu imi merge.hospotul nu merge nici pe telefon si nici pe celalalt laptop al meu.ieri imi mergea la perfectie dar acum nu! am j5 2016........am inca 8000 si ceva mb

4 răspunsuri:
| m1dn1gh7 a răspuns:

Ce-ti scrie cand dai jos bara aia unde e triunghiul galben?

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Te rugam sa ne spui numarul de telefon de pe care incerci sa faci hotspot, intr-un mesaj privat, pentru a verifica daca serviciile sunt setate corect in contul tau.

O zi buna,
Orange helper

| Teodor35 a răspuns (pentru OrangeHelper):

Am rezolvat trebuia sa activez si date mobile

| OrangeHelper a răspuns (pentru Teodor35):

Ne bucuram ca ai rezolvat!