| Tudor_Mihai_1994 a întrebat:

Nu mai pot posta nimic pe Facebook. Îmi apare mesaj ca nu mai am spatii de stocare si ca trebuie sa sterg din poze sau din videoclipuri. Stiti vreo solutie prin care as putea sa pun măcar poze fără a fi nevoit sa șterg din cele existente. Nu am exagerat de multe poze postate cam 100 si vreo 4 videoclipuri. Este ceva in neregula cu contul meu? Eu stiu ca pe fb poti posta cat vrei, fără limite

1 răspuns:
| EneCristian a răspuns:

Cum adica nu ai memorie? fiindca nu inteleg de pe dispozitiv postezi tu?