| Andi94 a întrebat:

Nu mai pot trimite mesaje, suna, folosi internetul de pe cartela pe telefonul meu si totusi imi arata ca am semnal. Totul a inceput cand mergeam spre tara, am stat pe net si am sunat pe drum dar cand am ajuns in localitate nu a mai mers absolut nimic. Au trecut deja 3 zile, sunt acasa si tot nu merge. Cartela pe alte telefoane merge impecabil dar pe el nu merge orice as face.
Am un Samsung s5 mini

1 răspuns:
| Andrei152001 a răspuns:

Eu am problema asta la iphone 6s! Nu mi se activeaza internetul! Dar eu am bagat alta cartele si mi-a mers! Dar cu cartelea(sim-ul) vechi nu imi merge! Incearca si tu poate iti va fi de folos!