| Dhiav a întrebat:

Nu merge sa descarc de pe pagina 2shared.com, cand dau download apare link error.
De exemplu : http://www. 2shared.com/file/xlJtqZTZ/super_gun.html? cau2=403tNull
Daca puteti sa il descarcati updada-til pe alta pagina.
Dau Funda Urgent!

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu prea te pricepi, vezi ca atunci cand introduci linkuri in browser (adresa) sa nu adaugi spatiu, linkul corect pentru descarcare este : http://www.2shared.com/file/xlJtqZTZ/super_gun.html
Ia vezi MERGE? :)

| Simpatic a răspuns:

Acum am incercat sa downloadez si da nu functioneaza spune " The file link that you requested is not valid. Please contact link publisher or try to make a search". Este de la upload asa ca nu functioneaza, nu ai ce sa-i faci.
Si marimea de doar 3 KB este suspect de mica, deci nu este un upload valabil!

| Dhiav explică (pentru Simpatic):

Este marimea mica pentru ca este un plugin de la counter strike

| Simpatic a răspuns (pentru Dhiav):

Chiar si asa este prea putin. Textul pe care ti-l scriu acum are mai mult de 3 KBwinking