| mjk99 a întrebat:

Nu stiu daca este cea mai potrivita categorie... in fine. am o intrebare legata de Skype. am microfon implementat in webcam si folosesc casti cand vorbesc cu cineva pe Skype. Daca ascult muzica, se poate sa fac sa auda si persoana cu care vorbesc muzica? Daca da, cum fac? MULTUMESC ANTICIPAT!

(funda)

Răspuns Câştigător
| alecsa91 a răspuns:

Si eu ascult de multe ori muzica cand vorbesc pe Skype. Insa vorbesc fara casti, iar atunci muzica o poate auzi si persoana cu care vorbesc. Daca folosesc casti, muzica nu se aude. Din cate stiu eu...

2 răspunsuri:
| Marius_Nica_1994 a răspuns:

Pai se poate sa auda doar daca tu asculti la boxe muzica. daca asculti in casti el nu v-a auzi muzica decat ceea ce vorbesti.o zi buna

| Marius_Nica_1994 a răspuns:

Deci daca vrei ca el sa auda muzica..asculta muzica la boxe. fara casti..ca sa auda..ca altfel el nu o aude...bafta