| iwantananswer a întrebat:

Salut TPU,nu stiu daca vi s-a intamplat si voua sa va apara pe Facebook notificari anterioare marcate ca noi, de ce se intampla asa? Este foarte enervant, dau funda!

Răspuns Câştigător
| Queenz a răspuns:

La fel e la toti, mnah...
Recomand Instagram

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai foloseste nimeni Facebook pentru social media happy pentru ca 10% vezi ce posteaza ceilalti prieteni, restul sunt postari platite, politice, s-a m d.
Fa-ti cont pe kuende sau pe insta ( insta tot de ei e detinut ) dar macar e un pic in urma happy ca sunt inainte cu cativa pasi cei de la Facebook. si nu ai alte optiuni, a doua optiune e tot a lor, dar va deveni si insta tot un Facebook happy

| ℓαυяα a răspuns:

Așa pățesc și eu. Probabil trebuie și sa intri pe notificarea respectiva ca sa nu îți apăra ca fiind noua.

Răspuns utilizator avertizat