| delianda05 a întrebat:

Am o problemă cu facebookul, când dau scroll pe o pagină de Facebook, să văd postări mai vechi, la un moment dat mă scoate Facebook-ul din pagina aia și mă trimite "acasă". Nu știu dacă vi se întâmplă și vouă sau nu, dar e enervant și aș avea nevoie de un sfat că nu știu ce să fac ca să nu mă mai scoată din pagină.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu pe telefon am și renunțat la aplicație, dacă la aplicație faci referire. Mie nu se încarcă paginile cum trebuie. Nici notificările. Am luat Facebook lite.

| delianda05 explică (pentru anonim_4396):

Da, de aplicația Facebook vorbesc. Facebook lite îți merge bine?

| anonim_4396 a răspuns (pentru delianda05):

Cât de cât

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Singura parte bună este că în versiunea lite poți trimite mesaje fără a instala și aplicația messenger. Bineînțeles, nu se compara cu messenger.

| delianda05 explică (pentru anonim_4396):

Mulțumesc pentru răspuns! ????

| IoanaMihaela5267 a răspuns:

Poti sa folosesti alt browser

| delianda05 explică (pentru IoanaMihaela5267):

Eu intru pe telefon, am aplicația descărcată. Dar aș putea să intru de pe google Chrome, sau știi alt browser mai bun?