| iAMVi a întrebat:

Nu stiu de ce pe PC de cateva zile netul merge cam naspa, incarca videoclipurile de pe Youtube dupa cateva secunde, pagina de Facebook, pe telefon n-am aceasta problema si tot pe PC am verificat cu speed test care spune ca am o viteza de 50-60 mbps...

Răspuns Câştigător
| Grosoiu_Andrei_1987 a răspuns:

Cel mai probabil ai un hijaker in browser (virusi) Incearca sa iei un antivirus si il lasi 2 ore pe full scan.Nu o sa mai ai probleme. Funditaaaa

3 răspunsuri:
| iAMVi explică (pentru Grosoiu_Andrei_1987):

Ce antivirus, pentru browser sau general?

| Dem0N a răspuns (pentru iAMVi):

Mai bine sterge l si instaleaza l din nou. Eu am folosit o vreme buna malware antivirus si mi-a dus foarte bine. Recomand

| Grosoiu_Andrei_1987 a răspuns (pentru iAMVi):

Gratis Ad Aware.Cu bani sunt mai multe.