| ThomasMartin a întrebat:

Am si eu o problema cu un calculator de al unui prieten pana acum ii mergea sa vizioneze si sa asculte online acum nu ii mai merge ii apare cateva secunde iar apoi spune ca se incarca si degeaba nu merge. El are viteza netului de 100 mbps.
Stitii cum as putea rezolva asta?

Răspuns Câştigător
| Gas a răspuns:

Fa un test de viteza sa vezi daca ajungi macar la jumate din 100mbps happy daca nu contacteaza providerul sa faca un test de viteza si sa incerce sa remedieze problema, poate fi un patch bulit happy

6 răspunsuri:
| ThomasMartin explică:

Pai da am facut testul de viteza normal viteza ar trebui sa fie de 120 mbps dar e de 98mbps dar nu cred ca asta este problema

| ThomasMartin explică:

Da era o problema de la cablul de internet dar multumesc tuturor
.

| devilw a răspuns:

Nuj...dar iti dau cateva sfaturi

1.Ia alt BROWSER : google chrome.
2.Dai o scanare in calculator cu antivirusu.
3. Daca nici astea nu merg incearca sa reinstalezi WINDOWSUL