| Serban_Sebby_2000 a întrebat:

O intrebare care nu stiu daca are sau nu raspuns: este posibil sa configurezi butoanele tactile gen Home sau inapoi in asa fel incat sa tii putin mai mult apasat pe ele pentru a se efectua actiunea de revenit la pagina anterioara/dus la prima pagina a ecranului? Telefon : Asus Zenfone 2 ZE551ML(4GB)

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Instaleaza Apex Launcher si poti seta treaba asta.

1 răspuns:
| Serban_Sebby_2000 explică:

Este buna si solutia cu Alex, păcat ca ramane acea configuratie salvată doar pentru acel launcher, mie personal imi place mai mult ZenUI decât alte launchere, deci nu imi prea convine raspunsul dar iti dau funda ca ai incercat sa ma ajuti!