| Curcă_Mihai_1999_R6yB a întrebat:

Ofer fundă. Vreau să-mi achiziționez acest telefon : http://www.dhgate.com/product/s6-4g-white-20150602/24185 5383.html Este o replică de Samsung Galaxy S6, dar am văzut că are niște specificații foarte bune pentru 600 de lei. Ce părere aveți? Este bună o astfel de replică? Scrie că transportul din China în România durează între 2-8 zile cu 9 dolari, așa este? Vă mulțumesc!

1 răspuns:
| orceNUME a răspuns:

Eu nu ti-as recomanda sa cumperi asa ca poate primesti teapa, multi prieteni de ai mei au facut comeni din alte tari si au primit pietre sau ceva de 100 de ori mai ieftin