| Radu506 a întrebat:

Pe eMAG / evomag scrie ca iti asambleaza componente. Poti sa le aduci calculatorul tau ca sa iti faca un upgrade cu componentele cumparate de la ei? daca nu, stiti vreun magazizn care face asta?

1 răspuns:
| dannyel86 a răspuns:

Ceea ce spui tu tine de service, indiferent de unde iei componentele. Costul de ansamblare e de 20 de lei la eMAG. Daca cumperi piese chiar de la ei, nu vad de ce ar refuza sa ti le monteze la service. Cel mai bine e sa-i intrebi chiar pe ei, ca sa stii ce ai de facut.