| AuroraLaptelui a întrebat:

Pot pune windows xp pe tableta?

5 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

WTF. Andy88 e praf, numai prostii vorbeste laughing. Nu ma mira ca si-a stricat tableta iremediabil. Nu ai cum sa pui xp pe tableta. Nu ai cum nici daca ai o tableta cu windows, dar daca e si cu android, 0% sanse.

| AnonymousTPU007 a răspuns:

De ce sa pui Windows xp pe tableta? Sistemul de operare Android e mult mai bun pentru asemenea terminale.

| mnthseby a răspuns:

Nu ai cum sa pui windows pe tableta/...

| Andy88 a răspuns:

Da, poti insa pierzi garantia, androidul si risti sa iti strici tableta. Daca il iei trebuie sa il iei modificat, si se gaseste greu. Daca ai root, cauta pe xdadevelopers.com windows xp for android Vezi ca trebuie totul facut ca la carte, ca ti-o strici. Eu am incercat si am pierdut garantia si am ramas stricata. De fapt eu incercasem cu windows 8...

| ovidiusportiv a răspuns:

Nu iti recomand e periculos