| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, cum pot pune Windows XP pe o tableta antica de pe un card SD?

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Ai avea nevoie de drivere pentru tableta respectiva, insa asa ceva nu exista.

| anonim_4396 explică (pentru Bula):

Păcat, atunci, ce sa fac cu ea, are android 5 și e foarte vechi

| oglindasultanului a răspuns (pentru anonim_4396):

Si xp de ce ti-ar fi mai folositor decat android... faci pe ea, ceea ce faci de obicei pe telefon, accesezi net-ul, asta merge nu conteaza OS. Poate merge "instalat" dar nu a incercat nimeni pentru ca win xp functioneaza pe pc, cu tastatura si mouse, ceea ce nu ai pe tableta aia.

| Bula a răspuns (pentru anonim_4396):

O folosesti asa, pana se mai poate.

| anonim_4396 explică (pentru Bula):

Ehhh, ok

| darrio2007 a răspuns:

Nu poti.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu poți.

| Wr3nch a răspuns:

Nu poti. Ce ai tu e o tableta gandita sa ruleze Android, si Windows nu va merge niciodata pe ea.