| Yhg a întrebat:

Ps4 slim 500 GB sau 1 TB.Adică la 1 TB se mișcă mai bine?
Si înca o întrebarebig grinaca jocurile le ai pe CD ocupa spatiul de stocare al consolei?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Jourile le instalezi pe consola manut, ca in ziua de azi is patchuri la lansare, si destul de consistentelaughing Nu le poti rula de doar de pe disc, ala il primesti ca sa nu stai sa descarci tot jocul de fiecare data cand vrei sa il instalezi.

| Robert150103 a răspuns:

Daca ai bani de 1Tb e mai bun deoarece are mai mult spatiu pentru jocuri si da, jocurile de pe cd (si cele digitale) ocupa spatiu pe hard drive