| Oldws a întrebat:

Recent am cumparat un Laptop de pe eMag.ro si nu sunt multumit. Am aflat ca-l pot returna dar trebuie sa completez un formular de returnare. In acel formular apare aceasta fraza, pe care eu nu o inteleg:
"Doresc sa primesc contravaloarea produsului (daca nu bifati aceasta casuta, dupa procesarea produsului, puteti sa plasati o noua comanda in contul sumei ce va fi returnata):".
Acum, rugamintea mea este sa imi explicati ce se intampla daca bifez casuta si ce se intampla daca o las nebifata.
P.S.: Daca o bifez imi mai apar 2 casute numite "Cont nr.:" si "Banca:".
Sunt cam in ceata...help please?

1 răspuns:
| AdrenalinTm a răspuns:

Daca bifezi primesti contravaluarea adica primesti alt laptop sau produse in valoarea care l-ai dat pe el nu bani