| Mihaita1992 a întrebat:

Recent am primit o eroare pe jocul Hungry Shark Evolution(pe o tableta android). Cand dadeam play sau cumparam de fiecare data imi spunea: "Save Game Error:Acces to the path /mnt/storage/sdcard/.../HSE_SaveData... is denied"si ma punea sa aleg intre ignore si retry.Alegeam retry dar imi dadea la infinit eroarea.Alegeam ignore disparea dar,desi ma lasa sa joc si sa cumpar,dupa ce ieseam din aplicatie totul revenea la loc, nu ramaneau shimbarile, nu se salva data.Am incercat in mai multe feluri sa sterg tot ce tine de aplicatie dar cand voiam sa sterg filele aplicatiei dupa ce am sters aplicatia in sine, reapareau inapoi(nu prea stiu multe in domeniul android/Ios).O rezolvare la aceasta problema va rog?

Răspuns Câştigător
| Robert_Krestel_1990 a răspuns:

Dezinstaleaza jocul! Intra in settings->Application manager cauti jocul il selectezi si dai Uninstall! Bafta!

| Mihaita1992 explică (pentru Robert_Krestel_1990):

Multumesc mult ca mi-ai reamintit sa dezinstalez din nou, caci mi-a cerut si stergerea integrala a datelor si salvarilor.

1 răspuns: