| VuraRaresDarius a întrebat:

Recent mi-am achizitionat o placa audio externa pe USB, pentru laptop pentru ca laptop-ul meu avea doar port pentru casti, nu si pentru microfon....Placa Audio este QUER, Este Plug&Play! Am Bagat Placa in Portul USB, Mi-a Recunoscut-o! Dar Nu Se Aude Microfonul! Cand O Scot Si O Bag Inapoi Se Aude Un Bazait Si Gata! Si Se Aude Un Bazait pe fundal, dar vocea mea NU!? CE SA FAC?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Poate fi placa defecta. Incearc-o la un prieten sau pe un PC. Deasemenea verifica si microfonul la alt PC.