| Vali2343242 a întrebat:

Recomandati-mi va rog un mouse si o tastatura la 200 de lei (fiecare) pentru gaming, mai exact shootere. Ma gandeam la SS Rival 100 si Redragon Yaksa. Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| AndyAndrei77 a răspuns:

Are un prieten de-al meu SS Rival 100, foarte bun de altfel, dar este putin ca mic. Daca ai mana mai mare (15-20 cm de la incheietura) nu ti-l recomand. Tastatura eu iti zic sa-ti iei una normala, non-gaming, si plusezi la mouse. Daca nu dai 500 de lei pe tastatura, mai bine nu dai deloc.

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

Depinde pentru ce îți trebuie. Office, gaming, multimedia sau mixt.Succes

| Vali2343242 explică:

Multumesc!