| DARIUSBRB a întrebat:

ro vreau sa imi spuneti daca este in regula daca un HTC one m8 se incarca in 4ore dar am alt incarcator de la Nokia lumia 635 dar daca nu este in regula puteti sa imi sugerati unul va rog

(((((((((FUNDA)))))))

Răspuns Câştigător
| IonutzMariusz a răspuns:

Cam mult!
Cumpără de la Altex sau de la orice magazin de electronice încărcător de 1A (1000mA Acesta de 1A va reuși să încarce bateria ta cam în 2, 5 ore!
Ca problemă nu este o problemă doar că timpul de încărcare se mărește.
Încărcarea mai lentă = mai bună!

1 răspuns: