| Psycho777 a întrebat:

Sal TPU. Am o problema si va rog sa ma ajutati cei care sunteti cunoscatori. Vreau sa imi iau o placa de baza Gigabyte F2A55M-DS2 [asa scrie pe site-ul respectiv, iar pe alte site-uri am gasit GA-F2A55M-DS2 si nu stiu daca e chiar aceeasi] si nu stiu cate porturi usb are, pentru ca pe unele site-uri am gasit ca 4 iar pe altele 8...Si pe un site scria asta: "4 x USB 2.0 + ( 4 x USB 2.0 via headers )". Deci pana la urma cate porturi usb are? Si inca ceva, trebuie update de bios ca sa mearga bine un athlon ii x4 750k pe placa asta de baza?

3 răspunsuri:
| ReusxD a răspuns:

Du-l la n reparator care se pricepe la telefoane.

| SpecialistIT a răspuns:

Salut.

Cumpara de aici placa de baza: http://www.mediadot.ro/......2-microatx
Si procesorul: http://www.mediadot.ro/......ox-trinity
Vei beneficia la MediaDOT de cele mai mici preturi posibil si de asemenea GRATIS vei putea cere update de bios la placa de baza.

Ma bucur ca am putut sa te ajut. Sa te bucuri si tu de componente.
Daca mai pot sa te ajut cu ceva, nu ezita sa ma cauti.

Bafta si multa sanatate!

| Mnk_Narcis_1993 a răspuns:

Pai depinde pot fi cu 4, pot fi si cu 8.