| Robert030 a întrebat:

Scuze ca pun asa de repede inca o intrebare dar am avut inca un obstacol asa ca sa trecem la subiect:Ce se curata din registru? In rewiew spuneti-mi din aceste fisiere care trebuie curatate?
Fisiere DLL orfane
Extensii Nefolosite
Probleme Class si ActiveX
Librarii
Aplicatii
Fonturi
Cale aplicatii
Fisiere help
Instalari
Programe vechi
Ruleaza la start
Ordonare meniu start
MUI Cache
P. S:este prima oara cand incerc asta asa ca va rog spuneti-mi

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ia un utilitar de curatare registri de aici :
http://romania-inedit.3xforum.ro/......ro_V3_7_3/ Programul are interfata si in limba romana! Dupa lansare da un clik pe GRIJA! Ai sa vezi si tu ce sterge!

| Robert030 explică:

Scuze dar mai bine folosesc software-ul meu IN CARE AM ICREDERE (si anume CCleaner 3.04).
Vreau doar sa-mi spuneti ce tip de fisiere din cele enumerate mai sus sa curat.