| Rebecca123 a întrebat:

Ce program pot folosi pentru a-mi curata calculatorul de fisiere vechi, programe nefolosite/neimportante etc?

Răspuns Câştigător
| LDCCristi a răspuns:

Ccleaner. e cel mai bun dintre toate.eu il folosesc si e foarte bun plus ca sterge tot ce nu e bun din REGISTRI! funda?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Nu folosi Ccleaner! Cea mai mare porcarie de program. Asta daca nu vrei sa-l cureti de tot! happy

| ZaraZaraPerlin a răspuns:

JetClean. Funda? Il am si eu instalat in laptop, daca iti este de ajutor. Curata tot, nu o sa mai ai nicio problema, te asigur. FUNDA?

| dodoc a răspuns:

Ccleaner e foarte bun la curatare