| rafysrl a întrebat:

(Scuze pentru categorie dar aceasta este cea mai utilizata) Am instalat Shoucast ca sa imi fac un post de radio si l-am dezinstalat, iar acum nu mai merge sa intru in control panel la uninstall program imi zice "Internet explorer has stppped working" ce pot face sa o rezolv fara sa instalez windowsul din nou? Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La Dragoste si sex, nu se poate. Urmareste vpostarea la categoria corespunzatoare pana cand cineva care stie raspunsul, ti-l va oferi.Numai bine.