| JockerStoica a întrebat:

Se merită să îmi achiziționez acest Laptop?
http://campanie.flanco.ro/produs/327
Eu vreau să îl folosesc pentru jocuri in general dar nu am mari pretenții.
Vreau să știu dacă mi-ar rula perfect metin2, fifa 2010, pes 2010, cs 1.6...
Nu am pretenții foarte mari dar vreau să știu dacă se merită să îl cumpăr Și mai vreau să știu dacă e diferentă mare între display de 14 inch și display de 15.6, adică se observă rău diferența?

1 răspuns:
| OanaBoni a răspuns:

Laptopurile nu sunt pentru jocuri! mai bine cumparati un PC.