| Oyasumi a întrebat:

simt ca inebunesc.am primit virusul politia romana. l.am sters acasa, dar nu puteam sa intru pe net.lam dus in oras sa schimbe windows... acolo mergea netu.acasa nu.
chestia ciudata e ca pe tableta pot sta.
am jos un triunghi cu semnu exclamarii!
iar am inceput sa umblu in setari si pe langa eroarea aia mia mai aparut si un lacat inchis.am cautat pe net solutii si am reusit sa fac sa dispara eroarea, am schimbat adresa ip.deci cum fac sa imi dispara lacatul de la conexiunea de net.am router wi fi.dar calcu se conecteaza cu usb.am windows xp.va rog putin ajutor

2 răspunsuri:
| itextrat a răspuns:

Daca vrei sa afli adresa ip locala a routerului, citeste asta: http://bit.ly/1WA3h8d