| anonim_4396 a întrebat:

sper ca nu am gresit categoria.
Am un stick aveam pe el fisiere. Intrebarea mea este ca de azi cand am conectat sticku imi cere sa-l formatez si habar n-am de ce imi cere asa ceva pentru era totu ok, si cum pot recupera ce am avut pe stick sad, de formatat nu l-am formatat l-am lasat asa ca poate stie cineva cum se recupereaza. Vreau un raspuns cat mai bun :* :*

2 răspunsuri:
| ionutzy1401 a răspuns:

Http://windowspc.ro/......a-datelor/

PS:http://fan-tech.blogspot.ro/
asta este blogul meu, intra daca vrei si daca iti place spune-le si prietenilor.Ms