| DinuEu a întrebat:

Spuneti-mi si mie cum pot sa fac o pagina pe facebook cu likes(aprecieri)

Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Georgianadouapuncteics a răspuns:

Pai cum intri pe pagina de start a facebook. ului in dreapta jos iti apare creeaza o pagina.Dai click acolo dupa care poti incepe sa.ti creezi propria pagina.Te gandesti la un nume pe care sa i.l pui dupa care selectezi varianta in care se incadreaza pagina gen: *Comunitate, blog personal, persoana publica, muzica s.a*. Trebuie sa ai si un id al paginii ca sa o poti crea. ex: *just_foryou@yahoo.com*.dupa care intri pe pagina si copii linkul si intri pe unul din conturile tale personale de facebook si trimiti linkul celui pe care vrei sa.l faci admin pentru a da like la pagina.Cred ca te descurci. daca vrei detalii gen: *cum fac o coperta pentru pagina cu press like si logo.uri facebook si yahoo?* sau *cum pot face o poza de profil pentru pagina cu wattermark?*, ma poti gasi pe *ghirtopanu@yahoo.com*.Bafta!smug

7 răspunsuri:
| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Salut! Uite aici tutorialul complet video+ audio.http://www.youtube.com/watch?v=7dHikp484bY

| AleexNC a răspuns:

E foarte simplu, Uite aici iti arata. :P :D http://www.youtube.com/watch?v=vpgx5aXCJzw
O zi buna.

| lolz1 a răspuns:

Trebuie sa faci like-urile pe merit!
Incearca sa pui un nume care sa atraga si nu unul copiat! Mai apoi, trebuie sa ai activitate! + e foarte important sa nu te increzi in orice persoana care iti cere sa-l pui admin pentru ca iti poate fura pagina! Multa bafta

| Alexandru_Andreea_1991 a răspuns:

Iti faci un al doilea cont de pe care adaugi multa lume(pana cand faci 5000 prieteni).La inceput iti pui numele pe care doresti sa il aiba pagina.Deci dupa ce faci 5000 prieteni, devii persoana publica, adica pagina si vei avea din start 5000 like-uri.Alta metoda ar fi sa pornesti de la 0. Tutorial:cand te loghezi vezi ca undeva mai jos scrie "creeaza o pagina".Dai click si apoi iti alegi ctegoria din care vrei sa faca parte, ii dai un nume. Dupa, iti va cere adresa de email.GATA! Fundita te roog?

| Cioba_Monyca_1994 a răspuns:

Buna! Daca vrei iti dau eu o pagina! Are cateva like-uri, dar o poti lua doar pentru tine si faci ce vrei cu ea.Se numeste Fete Rebele.Da-mi add aici si vei fi admina principala: https://www.facebook.com/monyca.cioba.Funda?

| Bibii08 a răspuns:

De aici îţi alegi gategoria, apoi numele. Uite Link-ul : https://www.facebook.com/pages/create/?ref_id=410745952335928