Întrebare recomandată | ShakeStar2000 a întrebat:

Spuneti-mi si mie va rog, o aplicatie care optimizeaza computer-ul. Caut de cateva zile, si nu gasesc.

Răspuns Câştigător
| HandaSei a răspuns:

Eu unul folosesc cam de vreo 3-4 luni Advanced Systemcare 9.4 și pot să spun că întradevăr ajută! Este făcut de IObit, adică o companie ceva mai măricică și cu destul de multe programe software, deci poți avea încredere că nu îți strică nimic prin pc ca multe alte programe tip TuneUp care le găsești pe net...

Eu unul am luat Pro la doar câteva săptămâni după ce m-am acomodat cu el, îți recomand la fel, dar e bună și varianta gratis, sau încearcă să găsești un key ceva pe net, deși eu unul prefer să nu optez prea des pentru varianta asta! ^.^

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Pentru ca nu exista! Alea sunt pacaleli!

| octav005 a răspuns:

AVG PC TuneUp dar trebuie sa ai si o licenta. gasesti pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://inbuzunar.net/2016/09/28/advanced-systemcare-9-4/

Advanced systecare, uite in clipul acela.

| AndreeaCr a răspuns:

Eu folosesc CC Cleaner si sunt foarte multumita, calculatorul meu parca merge mai bine de cand il folosesc.